https://www.facebook.com/konutal/
Üyelik Sözleşmesi

tr

 

                                                                                              ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

   SAHİBİNDENKONUTAL.COM  İSMİ İLE WEB SİTEDE BULUNAN HİZMETLERİNİ KULLANIP YARARLANAN MÜŞTERİLERİNİN YÜKÜMLÜLÜK VE HAKLARINI DÜZENLENMİŞTİR.

 

1)-Üye olmak isteyen müşteri bu sözleşme ile seçmiş olduğu  üyelik paketetlerinden kullanacağı paketin bedelini ödemesi şifresinin kendisine ulaşmasından sonra Gayrimenkul yatırımcısı  ...,inşaatcı Emlakcı ve Konut allmak ve Satmak istiyenlere sağlanan çoğu hizmetlerden faydalanacaktır.

 

2)- sahibindenkonutal site kullanıcısı(müşteri) eklediği bütün ilan bilgi ve fotoğraflarını sitenin formatına bağlı bağlı olacak şekilde düzenlenecektir. sahibindenkonutal.com  dan

....olmayan Teknik ve teknik olmayan arızalar tümünden hizmet sağlanamadığı hallerde müşteri sahibindenkonutal.com sorumlu tutmayacağına bu nedenle her hangi bir hak ve tazminat

....talep edemeyeceğini kabül ve taahhüt eder.

 

3)-site kullanıcısı(müşteri) üyelik işlemlerini tamamlayarak sözleşmenin tamamını okuduğunu tamamen bilgilerini anladığını sözleşmede belirtilen internet sitesindeki tüm şartları

    kayıtsız ve şartsız kabül ettiğini ve onayladığını kabül etmiş olarak bu husuzlarla ilgili herhangi bir itiraz ve şart ileri sürmeyeceğini şimdiden beyan ve taahhüt eder.

 

4)-sahibindenkonutal tarafından verilen şifreyi yada kendisinin belirlediği başka kişi ve ya kişilere ,kurum veya kuruluşlara veremez bu sözleşme ile sahip olduğu kullanım hakları ..sadece kendine aittir.başkalarına devredemez şifrenin başka kişiler tarafından kötü niyetle kullanılmasından da doğrudan müşteri sorumludur verilen hizmetlerden yararlanan diğer internet kullanıcıların  yazılımlarına ve verilerine  izinsiz olarak kullanmamayı ve başkalarına vermemeyi kabül etmiştir,

sahibindenkonutal bu sebeple ödemek  zorunda.kalacağı her türlü adli idari para cezası veya tazminat için müşteriye rücu hakkı haizdir.

 

5)site kullanıcısı(müşteri) satın aldığı hizmeti kamu düzenini bozucu,genel ahlaka aykırı başkalarını taciz edici ve rahatsız edebilecek yasalara aykırı amaç için fikirve sanatına Tecavüz edecek şekilde kullanamaz müşteri şimdiden kabül ve taahhüt eder,ve sanat eserleri yasası,Markaların korunması Türk ticaret kanunu,patent haklarının korunmasıhakkındaki kanun Türk Ceza kanunu, Borçlar kanunu ve sahibindenkonutal tarafından yayınlanan bildirimlere uymayı ve ihlal etmemeyi kabül ve taahhüt eder.  Tazminat ve  idari adli para cezaları müşteriye aynen rücu edilir.

 

6)-İlan sahibi sahibindenkonutal'da  ilanlarını yayınlamaya başlayarak tüm ilan içeriğin'deki  doğru bilgiler, fotağraflar ve tüm işlemler müşteri tarafından yapılacak olup tüm sorumluluk ilan sahibine aittir.ilan yayınlama kurallarını uyma  mecburiyetindedir.Doğru olmayan ilan ile tüm bilgi logo,Fotoğraf ve tüm açıklamalarda ilan sahibine haber vermeden Sistemden silinebilir.

sahibindenkonutal Her zaman için tek taraflı olarak müşteriye verilen hizmeti sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilirsürekli ve ya geçici durdurabilir

 

7)-)site kullanıcısı(müşteri) üyelik başvuru formundaki verdiği kişisel Firma bilgilerinin doğru olduğunu kabül  beyan ve taahhüt eder adresinin geçerli doğru tebligat adresi olduğunu

      Bu adreste her hangi bir değişikliği halinde yazılı olarak bildirimediği takdirde bu adrese yöneltilecek tüm tebligatların geçerli olacağını kabül ve taahhüt eder.

 

8)- İlan sahibi her ilandaki gayrimenkul için  sadece bir ilan yayınlayabilir. aynı gayrimenkul için daha çok ilan yayınlanmaya başlanmasında mükerrer olan ilanlar geçersiz ilan sayılıp ilan yayından sahibindenkonutal tarafından  kaldırılacaktır.

 

-(Gayrimenkul yatırımcısı ,inşaatcı Emlakcı ve Konut allmak ve Satmak istiyen müşterilere danışmanlık ve web Sitede bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.)

 

Copyright © 2014 | Sahibindenkonutal.com