https://www.facebook.com/konutal/
Gizlilik Politikası

                                       GİZLLİK POLİTİKASI

   SAHİBİNDENKONUTAL.COM  İSMİ İLE WEB SİTEDE BULUNAN HİZMETLERİNİ KULLANIP YARARLANAN MÜŞTERİLERİNİN GİZLİLİK POLİTİKASI VE SORUMLULUKLARI HAKKINDA DÜZENLENMİŞTİR.

 

sahibindenkonutal site kullanıcısı(müşteri) eklediği  ilan Kişisel ve iletişim  bilgileri sitenin formatına bağlı  olacak şekilde Kullanıcılarımızla iletişime gecmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

Müşterimiz ile başka site kullanıcısı(müşteri) bağlantıya geçmek isteyen diger firma ve müşteriler ile iletişim bilgileri paylaşılacaktır.

 

Site kullanıcısı(müşteri) Üye'nin siteyi  Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. sahibindenkonutal.com vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiyi desteklenmektedir.

 

sahibindenkonutal bu gizlilik politakasını herhangi bir durumdan dolayı bildirmeksizin değiştirebilir.ve ya yeniliyebilir yenilenen sözleşmeler konusunda müşterilerine bilgilendirmiye bilir.

 

Kurumsal ve Bireysel (üyeler) Web Site’sini kullandığı andan itibaren kendilerinden alınan  tüm bilgilerin belirtilen nedenlerle,bu Gizlilik Politikası’nda anlatıldığı gibi sahibindenkonutal.da kullanılmasını kabul etmiş sayılırlar elde edilen bilgiler, tamamen bireysel ve kurumsal üyelerin özgür iradeleri ile sahibindenkonutal’a sağlanmaktadır. Tüm üyeler tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması üyelerin sorumluluğundadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmemesi rica olunur. Böyle bir durumda  sahibindenkonutalın hiçbir sorumluluğu olmayacağı gibi;yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle ’sahibindenkonutalın bir zarara uğraması halinde bu zararı ödeme yükümlülüğü üyelere aittir.

Copyright © 2014 | Sahibindenkonutal.com